Choď na obsah Choď na menu

JEDÁLNY LÍSTOK

 VÍNNA KARTA

OBEDOVÉ MENU 

SPOLOČENSKÉ PODUJATIA

GALÉRIA

 

 

 

Vyberte si VÝNIMOČNE

 

REŠTAURÁCIA

ZORA

s.png

Váš slávnostný deň je dňom výnimočným, preto Vám ponúkame možnosť svoj deň s veľkým „D“ osláviť  nie len v krásnom ale aj elegantnom prostredí v kruhu svojich najbližších.

Tento slávnostný deň patrí len Vám a my chceme urobiť všetko preto, aby ste sa cítili nie len príjemne ale aj aby naše služby zapadli do mozaiky Vašich predstáv. Ponúkame Vám priestor s kapacitou 140 osôb v dvoch miestnostiach, v priestore je situovaná časť s tanečným parketom a pódiom pre hudobníkov. Taktiež dávame do pozornosti salónik s kapacitou 30 osob, alebo možnosť zorganizovanie Vášho podujatia aj mimo priestorov našej budovi / spoločesnká hala, kultúrny dom a iné /. Miestnosť je vybavená klimatizáciou, plazmovou obrazovkou, bezplatným pripojením na WIFI sieť, zvukovou a svetelnou technikou. 

K dobrej nálede patrí aj dobrá hudba, ktorú Vám radi zabezpečíme prostredníctvom  - hudobnej skupiny A - Z ŠTÝL alebo Dj Vašeka Valentu. Ide o hudobné zoskupenia, ktoré vytvoria tú správnu náladu na Vašej oslave. 

Krásna výzdoba jednoznačne patrí k dobre zorganizovanej akcií, pričom vytvára príjemnú atmosféru, preto Vám ponúkame možnosť vlastnej kreativity týkajúcej sa výzdoby. V prípade záujmu Vám vieme ponúknuť výzdobu, v ktorej sú zahrnuté návleky na stoličky, štóly, obrúsky sviečky, dekorácie zo živých kvetov a iné.

Ak potrebujete ubytovať hostí na Vašom podujatí ponúkame vám ubytovanie v penzióne Zora za zvýhodnenú cenu.

Kuchári REŠTAURÁCIE ZORA pre Váš výnimočný deň zostavili kvalitné, chutné a špeciálne menu, z ktorého si podľa vlastného gurmánskeho vkusu viete sami vybrať to, čo máte najradšej. V prípade záujmu Vám vieme ponúknuť aj polnočný bufet /teplé a studené pulty/, ktoré veríme, že vyhovejú nie len Vám oslávencom a aj Vaším hosťom. V prípade záujmu Vám naši kuchári radi jedlo podľa Vašej požiadavky upravia. Ponúkame Vám aj bezlepkové a vegetariánske jedlá.

Záujemcov veľmi radi privítame v našej reštaurácii, pričom ich radi oboznámime s priestormi našej sály, podmienkami organizácie slávnostnej hostiny či ponúkaným špeciálnym menu..