Yieryi Prenosný Refraktometer Dizajn Pre Alkohol Alkohol Refraktometer Obsah Tester 0-80% V/V ATC Refraktometer

Yieryi Prenosný Refraktometer Dizajn Pre Alkohol Alkohol Refraktometer Obsah Tester 0-80% V/V ATC Refraktometer

SKU: w1070

Nový produkt

€19.30 €9.26
Štítky: meter cukru, alkohol tester, brix meter, alcoholmeters pre alkohol doprava zadarmo, meter mlieko, ethylotest, alkohol refraktometer, refraktometer alkoholu európe, digitálny multimeter profesionálny tester, alcoholometer meter.

yieryi Prenosný Refraktometer Dizajn Pre Alkohol Obsah Alkoholu Tester 0-80% V/V ATC Refraktometer

Funkcie: Heavy-duty a ľahký s jeho hliníková konštrukcia Vysoko kvalitné a presné testovanie výsledky sú zaručené Vybavené Vstavané ATC náhradu Rozsah (Automatická Teplotná Kompenzácia) od 10° do 30° na správnu teplotu nezrovnalosti počas používania Jednoduché zameranie & kalibráciu a veľmi vhodné použiť Odolné a vydrží dlho Komplexné prevádzkovej príručke, kompletný s mäkké & ochranné puzdro, pipety a mini skrutkovača pre jednoduchú kalibráciu sú k dispozícii pre používateľa komfort a pohodlie

Špecifikácie: Rozsah Merania : V/V 0-80% Minimálna Divízie : V/V 1% Presnosť : ±1% Dĺžka : 202mm Hmotnosť: 164g Heavy duty (Odolné Hliníkové)

Odstránenie koncentrácie alkoholu test refraktometer 0-80% alkoholu alkohol koncentrácia meter, ryžové víno koncentrácia test a používané na zisťovanie alkoholu obsah alkoholu, alkohol refraktometer série (alkohol) je špeciálne zistiť koncentrácia etanolu vo vodnom roztoku najviac intuitívny nástroj, môže rýchle stanovenie alkoholu (etanolu) percentuálnu koncentráciu.

Tento model THE01507 pracuje pre alkohol testovanie (test koncentrácie alkoholu v liehu riešenie, nie hroznového vína alebo iného ovocného vína). Jej jednotkou je W/W (Hmotnosť/Hmotnosť), refraktometre pracovnej teploty je doporučené pri 20°C (asi 18°C do 25°C).

Meranie obsahu alkoholu presne sekúnd! Všetko, čo musíte urobiť, je vyrobiť destilát z kvapalín, ktoré sa majú merať, a potom umiestnite destilovanej vzorky na hranol.

Mnohé refraktometre na trhu sú vyrobené z plastu. Avšak, ľudia, ktorí pracujú s alkoholických nápojov alebo priemyselné kvapaliny pravidelne sa domnievajú, že kovové refraktometre poskytnúť presnejšie merania a že jednoducho postaviť lepšie v priebehu času, a poskytuje rýchle, presné výsledky - veľmi rovnaké vlastnosti, ktoré dostanete všetky naše Refraktometre.

Balenie Zoznam: 1 x Refraktometer 1 x Pipety 1 x Skrutka Ovládača 1 x Čistiaca Handrička 1 x anglický Návod na obsluhu


 • Názov Značky: yieryi
 • Min. Div.: 1% 2%
 • Použitie: Koncentrácia
 • Hmotnosť: 230g
 • Presnosť Merania: 1%
 • Brix Min. Div.: 1% 2%
 • Veľkosť: 160*59*49mm
 • farba: čierna
 • Číslo Modelu: THE01507
 • Brix Rozsah: 0-80% 60-80%
 • Rozsah Merania: 0~80% V/V
Bandos002 2021-02-10 Доставили быстро. Заказывал в картонной коробке, а прислали в пластиковом футляре, за что отдельное спасибо! Проверил, чуть подкорректировал, показывает нормально! Товар и продавца советую! 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší