4 Kolies DIY Servo Robot Auto 4WD Šasi Smart Auto pre Arduino Auto Platformu s Kovovou Servo Ložisko Súpravy riadenia Kormidlového zariadenia

4 Kolies DIY Servo Robot Auto 4WD Šasi Smart Auto pre Arduino Auto Platformu s Kovovou Servo Ložisko Súpravy riadenia Kormidlového zariadenia

SKU: w1114

Nový produkt

€49.41 €35.57
Štítky: arduino robot, robotické rameno, robot hračka, arduino, rc servo, raspeberry pi výpočet modul 4, arduino auta robot, walking robot auta, klobúk smart auto, mecanum robot.

4 Kolies DIY Servo Robot Auto 4WD Šasi Smart Auto pre Arduino Auto Platformu s Kovovou Servo Ložisko Súpravy riadenia Kormidlového zariadenia

Toto je novo navrhnutý 4-kolesové vozidlo šasi a riadnym 4-wheel drive je odlišné od tohto auta s rear-wheel drive plus predné riadiaci mechanizmus na dosiahnutie auto dopredu, dozadu a zahnite doľava a doprava.

A profesionálne diaľkové ovládanie, racing zásada, že použitie dvoch rod prostredníctvom riadenia servo na kontrolu smeru vozidla. Okrem toho, riadiaci mechanizmus zadného kolesa sa tiež zmenili. Hliníkový stanovenie kus je integrally tvoril s motorom a motorom je úzko spolupracovala s hnací hriadeľ. Motor prijíma all-metal gear motor. Ak sa o niečo usilujete vysoká rýchlosť, Ako dlho, ako 25 mm priemer hriadeľa motora môže byť. Zadné koleso má dve príruby pohár ložiská na zabezpečenie viac flexibilné otáčania motora.

Pretože použitie viac drahých kovov časti (ložiská, prevodové zariadenia, spojovacie tyče, kovové motor, riadenie pohár, multi-funkčný držiak, atď.), čo je drahé, užívateľ môže porovnávať veci, samozrejme, na trhu je aj lacnejšie Podobné šasi, práca nie je na úrovni.

Máme len pevné montážne otvory pre pc platformu, ak ste v iných platformách, musíte punč diery, alebo ak sa pokúsite nainštalovať.

--All-metal motorových zadných kolies

--Pomocou kormidlového zariadenia, ovládanie auta riadenia

--Riadiaca štruktúra s ložísk, prevodových a strát

--Auto veľkosť: 248mm(l) x 146mm(w) x 70 mm(h)

--Hmotnosť: 680g

Kolesá x4 (Farba na Ramdon) Motorové x1 Servo x 1 Prepínač, 1 x Veľká Výstroj x1 (Biela Plastová) Malé Výstroj x 1 (Biela Plastová) Sektor Kovových x 2 Riadenia Pohár x 2 Zadné kolieska odkaz x1 Kovové Šasi 1 x Akryl Šasi, 1 x Akryl Šasi x 1 Servo Skrutku Kit x 1 Anti-kolízie bavlna x1 Motorových upevnenie na stenu x1 Príruby ložísk zdravotným postihnutím x2 Dlhé a krátke Spojky x2 L Upevnenie na stenu x1 Dlho Držať 65MMx 1 Krátke Stick 48 MM x 1 Prenosu Hriadeľ x2 Veľké Ložisko(12mm) x 2 Malé Ložisko (8 mm)x 2 Hexagon adaptér x 2 M2 * 10 Západky x 2 M3*5mm Skrutka x 5 M3 s Plochou hlavou skrutky x2 M3*16 mm Meď Stĺpec x 4 M3*22 mm Meď Stĺpec x 8 M3*35mm Medi Stĺpec x 4 Manuálne a techsupport:

Spokojnosť Zákazníka

Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívna spätná väzba a 5 hviezdičky pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.

Z akýchkoľvek dôvodov, nie ste spokojný s tým, že tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť riešiť problémy a poskytnúť vám najlepší zákazník servcies. Warranty & Return

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim každý zákazník najlepšie, čo môžeme urobiť.

Vrátime vám položiek vrátená do 7 dní od ich doručenia, z akéhokoľvek dôvodu. Vrátenie peňazí sa bude venovať, ak položky sú vrátené v pôvodnom stave.

Ponúkame 1 mesiac výmena a 12 mesiacov údržba záruky. Položky možné nahradiť v priebehu prvého mesiaca alebo udržiavané pre prvý rok.

Pred vrátením položiek, prosím, kontaktujte nás a uistite sa, že ste si naše (predávajúceho) spiatočnú adresu

Platby

Akceptujeme platbu Kreditnou Kartou, paypal, alebo tak, že www.kaviarenzora.sk podporuje.

Doprava 1. Podporujeme world wide doprava s sledovacie číslo(Registrovaná v letecky) a express(DHL/FEDEX/UPS/EMS).

2. Prepravné náklady: Kliknite na tlačidlo "Doprava a platba" na karte na stránke detailu produktu, a uvidíte, dodacie údaje. Môžete vypočítať prepravné náklady podľa zadaní požadovaných informácií.

3. Čas v tranzite: Tranzitný čas mení v závislosti od rôznych spôsobov dopravy. Dopravca Názov Odhadovaný Čas v Tranzite z Číny do Cieľa Sledovanie Služby 3-5 pracovných dní www.dhl.com do 3-5 pracovných dní www.fedex.com do 3-5 pracovných dní www.ups.com 5-10 dní www.ems.com.cn 7-25 dní www.hongkongpost.com

4. Objednávky Čas Spracovania: pokyny budú spracované v priebehu 1-2 pracovných dní po úhrade sa vymaže.

Technická podpora Technická podpora je pomôcť navrhnúť výrobky kúpiť a zaistiť, že tieto výrobky sú pracovať tak, ako sa očakáva.


  • Auto Veľkosť: 248mm(l) x 146mm(w) x 70 mm(h)
  • Názov Značky: ELECROW
  • Rohs sťažnosť: Rohs 4wd podvozku
  • Hmotnosť: 680g
  • Číslo Modelu: RBP68138C
  • RC Smart Auto: 4WD
  • Položka Hmotnosť: 180 g
  • Demo Rada Typ: RAMENO

Súvisiace produkty

Najpredávanejší