Kniha: Chrysler Sebring/Dodge Stratus/Gaz Siber s 2004G. Exple., potom | monolith

Kniha: Chrysler Sebring/Dodge Stratus/Gaz Siber s 2004G. Exple., potom | monolith

SKU: w1284

Nový produkt

€12.52
Štítky: 3 osi ložiska, roller 41, bezpečnosť nádrže, predné kawasaki zx6r, hrudník psa veľké psy, sprej odtieň, DOHLIADAJÚ, klietka oka, cape autosedačky, auto vodotesné zadné sedadlá pet kryt chránič mat.

Manuál prevádzky a údržby automobilov Chrysler Sebring / Dodge Stratus / Gaz Siber od roku 2004. Táto kniha je podrobný návod na prevádzku a údržbu vozidla Chrysler Sebring/Dodge Strat

Na reprezentatívne vystupovanie, impozantné rozmery Americký Chrysler Sebring mu luxus a slušnosť. Zosobňuje Amerického ducha slobody v kombinácii s praktickosť a dynamiku, sedan je úspešný s ruskými motoristi. Pohodlné salón a láka sa nachádza v salóne. Prirodzene, v takejto elegantné auto dostanete plnú radosť a spokojnosť z jazdy. Ale Chrysler Sebra miluje starostlivosti a vyžaduje starostlivé zaobchádzanie. Poskytnúť správnu prevádzku a potrebnú starostlivosť, vám pomôže farebne určené návod na obsluhu od vydavateľstva monolit.

V tejto príručke sa obohatiť svoje vedomosti o zariadenie na vášho domáceho maznáčika, vrátane štyroch setoch tejto sedan. Bude rozprávať o technických charakteristík, možností a príležitostí. Otvorí tajomstvo prevádzku a starostlivosť o vaše Prehltnúť.

Návod na obsluhu bude jasne prezentovať, popis práce rôznych systémov vášho Lastovička: Brzdy, moc, výfukové, mazanie, klimatizácia, elektrické systém, atď. Tento návod vám poskytne podrobné úvod do pasívneho SRS systém a aktívnej bezpečnosti, vrátane kotúčové brzdy, samozrejme-odolný systém ESP, protiblokovací systém ABS, DTC brzdnej sily kontroly trakcie. Z odporúča príručke sa dozviete, ako spustiť motor z pomocného napájania, ako spravovať v núdzových situáciách, a oveľa viac.

V príručka údržby je podrobný harmonogram potrebné operácie, frekvencia ich správania. Každý postup je podrobne popísaný v potrebnom počte. Po prečítaní tohto návodu, budete rozumieť, údržby špecifikácie, ako aj profesionálov. A diskutovať s servisní pracovníci nadchádzajúce služby, budete preukázať svoje vedomosti, ako sa chrániť od zamestnancov. Koniec koncov, môžete im veriť s váš poklad Chrysler sebing.

Návod na obsluhu tiež poskytuje informácie, aby bolo možné čítať pred odchodom, týmto spôsobom, budete starať sa o seba z mnohých problémov. Vzhľadom na to, že musí mať každý Chrysler Sebring majiteľa. Nasledujúce tipy a odporúčania v tejto príručke, budete predĺžiť životnosť vášho domáceho maznáčika, ako aj vedieť, ako fungujú vaše Chrysler sebling s minimálne poškodenie atmosféry.


  • Názov Značky: Монолит

Súvisiace produkty

Najpredávanejší