Odolnosť Kapely Nastaviť Cvičenia Jogy Ťahať Lano Fitness 150lbs 100lbs Gumené Trubice Pásma na Domácej Telocvične Cvičenie Tela Úsek Vzdelávania

Odolnosť Kapely Nastaviť Cvičenia Jogy Ťahať Lano Fitness 150lbs 100lbs Gumené Trubice Pásma na Domácej Telocvične Cvičenie Tela Úsek Vzdelávania

SKU: w27053

Nový produkt

€8.61 €5.94
Štítky: systém domáce cvičenie, pásma gumy fitness, k kapela korisť band, latex trubice, doma cvičenia, Jóga, bungee jogy, ťahať lano, hip, veľa cvičenie, domov vlakom.

RÔZNE FARBY, NASTAVITEĽNÁ ODOLNOSŤ KAPELY:

Žltá (10 lbs.), Modrá (20 lbs.), Zelená (30 lbs.), Black (40 lbs.), Červená(50 lbs.).Všetky cvičenie kapiel sa 36" v dĺžke, a môže byť používaný samostatne postavené v akejkoľvek kombinácii maximálne ekvivalent 150 libier.

MULTIFUNKČNÉ A PRENOSNÝ:

Naše kapely sa môžu vzťahovať na rôzne typy cvičení.Ideálne pre tonizujúcich ruky,ramená, hrudník, glutes, nohy atď. Tiež prichádza s výhodnou cestovné puzdro!

OSOBNÉ DOMÁCE POSILŇOVNE:

Táto odolnosť kapely sada obsahuje päť cvičenie kapiel,päť slučky pásma, jedny dvere, kotvy, dve polstrované rukoväte ,puzdro a používateľská príručka vám umožní vykonávať najrôznejšie odpor cvičenie možné doma. Môžete si tiež vziať svojho pásma do Posilňovne, Kancelárie, a aj cvičenie na dovolenku!

NAJVYŠŠIA KVALITA MATERIÁLOV:

Odolnosť kapely je vyrobená z odolného dobré gumy trubice. Silná odolnosť proti opotrebeniu a dokonalú pružnosť, oceľovou sponou pre silnejšie sila, protišmyková rukoväť, pohodlná a savé.

100% SPOKOJNOSŤ:

Každej skúmavky kapela je starostlivo konštruované tak, aby odolalo štekať a lámanie. Prosím, postupujte podľa návodu, aby sa zabránilo zranenie. Prosím, kontaktujte nás čo najskôr, ak máte nejaké otázky, budeme riešiť to pre vás v prvom okamihu!

Prosím, prečítajte si pozorne pred nákupom:

Ako niektoré zákazník potrebovať viac nižšiu cenu, tak sme sa pridať dve SKU pre možnosť: SKU 1: 150LBS ( 10 LB/20 LB/30 LB/40 LIBIER/50 LB) s Hmotnosť rozsahu na to.

SKU 2:

100LBS ( 10 LB/15 LB/20 LB/25 LB/30 LB), žiadnu Váhu rozsahu na to.

Drop shipping sú vítané.

1. Všetky objednávky bude zaslaný na nadväznosť sledovania, Drop shipping, aby adresa odoslané z USA, GB, RU alebo Holandsku atď. Prosím, kontaktujte nás na akúkoľvek otázku. 2. Úplné vrátenie bude vykonané, ak pozemok nie prišli. 3. Akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás.


  • Funkcia: Komplexné Fitness Cvičenie
  • Aplikácia: Gumené String Hrudníka Developer
  • Oddelenie Meno: Unisex
  • Názov produktu: 11pcs Ťahať Lano Cvičenia Jogy Fitness Gumené Trubice Pásma
  • Číslo Modelu: Cvičenie Elastické Ťahať Lano - Telo Úsek Vzdelávania
Antoni 1939 2021-01-29 took forever to get here 5/5
Lehan211 2020-11-10 Shipping 3,5 tigatory. Having taken from the reviews of new goods. Packed in Chorn type bag, yak in a cardboard box. The delivery box did not survive, Duge is deformed. Rubber bands on the floor looked at garnoi yakoti. I recommend it. 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší