Nabíjací Adaptér 12V 5V Napájací Menič Pre iPhone, iPod 3G, 3GS, 4 a Pre iPad-Bose Pre Dokovací Reproduktor Apple Reproduktor 12V 5V

Nabíjací Adaptér 12V 5V Napájací Menič Pre iPhone, iPod 3G, 3GS, 4 a Pre iPad-Bose Pre Dokovací Reproduktor Apple Reproduktor 12V 5V

SKU: w27065

Nový produkt

€16.78
Štítky: qc35, BOSE, bose headset, reproduktor klipsch, qc20, 45v napájací adaptér, ipod touch, bose muž, slúchadlá bose, echo.

Vitajte na BestStep Medzinárodný Obchod

^_^

Upozornenie: Prosím, ignorovať nad špecifikácia, sú všetky predvolené.

Upozornenie: Tento adaptér NIE je Bluetooth Hudobný Prijímač , je vyrobený opraviť plnenie chyba súvisiaca s iPod príslušenstvo, ktoré nie nabíjanie iPod Touch, iPod Nano alebo iPhone. Ak váš reproduktor alebo dokovacej stanice má výstupné napätie 12 voltov, tento Poplatok adaptér zníži 12v do 5 voltov . Je to napätie, ktoré Apple iphone a ipody bežať ďalej, a tak je potrebné úroveň výkonu prijímať poplatok. Ak váš reproduktor alebo dokovacej stanice nepodporuje audio/video alebo plnenie funkcie iPod máte, táto nabíjačka adaptér neumožní všetky audio/video alebo plnenie funkcie.

Máte iPod alebo iPhone, ktorý nemôžete účtovať cez dokovaciu stanicu?

Možno budete potrebovať adaptér na nabíjanie iPod alebo iPhone v Aute?

12v nabíjačka 5v converter adaptér je adaptér, ktorý umožní, aby vaše 30 pin iPhone alebo iPod byť účtované priamo od svojich starších štýl dokovacej stanice stereosúprave alebo stereosúprave v aute . To znamená, že žiadne ďalšie prerušenia hudby, keď vybitia batérie a vy sa už musíte pamätať nabíjať váš prístroj pred a po použití.

Ako to funguje?

Ak váš reproduktor alebo dokovacej stanice má výstupné napätie 12 voltov, 12v nabíjačka 5v converter adaptér zníži sa tento 5 voltov. Je to napätie, ktoré Apple iphone a ipody bežať ďalej, a tak vyžaduje táto úroveň právomoc prijímať poplatok.

Čo Dokoch / Stereo to bude fungovať s?

12V nabíjačka 5V converter adaptér funguje s Bose Série 1 a Klipsch iGoove – v skutočnosti by to malo fungovať s akýmkoľvek dokovacej stanici alebo stereo, že nie je schopný nabiť váš iPhone alebo iPod, pretože to má výstupné napätie 12 voltov. (S tým žiadne problémy, budeme mať žiadny povyku vrátenie peňazí).

Upozornenie: tento adaptér NIE je Bluetooth Prijímač

Kompatibilný so všetkými 30pin Apple zariadenia:

iPhone 1. generácie,

iPhone 3G,

iPhone 3GS,

iPhone 4,

iPhone 4S,

1. prostredníctvom 4. generácie iPod Touch,

iPad, iPad 2 a iPad 3.

3. generácia iPod v roku 2003, kým Lightning konektor bola vydaná na konci roka 2012

POPLATOK ADAPTÉR. Pripojte zariadenie k tomu a bude to náboj, zatiaľ čo hranie hudby a bude už nie je potrebné samostatné plnenie.

AUTO & HOME RIEŠENIE. Ideálne, ak máte staršie auto stereo s 30-pin, ale zistíte, že 30-pin osvetlenie, nie je nabíjanie vášho iPhone alebo iPod. Ideálny pre starších dokovacie stanice ako Bose Série 1 / prvá generácia, Klipsch iGoove HG a ostatných Dokov s výstupným napätím 12v.

NAPÁJANIE PREVODNÍKA Ak váš reproduktor alebo dokovacej stanice má výstupné napätie 12 voltov, tento 12V 5V dock nabíjací adaptér zníži sa tento 5 voltov. Je to napätie, ktoré Apple iphone a ipody bežať ďalej, a tak je potrebné úroveň výkonu prijímať poplatok.

BLUETOOTH. Vezmite prosím na vedomie, to NIE je Bluetooth Hudobný Prijímač. Ak chcete použiť tento adaptér na vytvorenie Bluetooth riešenie pre vaše Bose 1 dock prosím kúpiť

Prečo objednať:

Poplatky zariadení Apple, zatiaľ čo počúvanie hudby

Kúpiť s našimi pre bezdrôtové prehrávanie hudby z BOSE 1. Gen doky

Uložiť $$$ - nie je potrebné zmeniť dokovaciu stanicu alebo zariadenie

Vám môže byť záujem , pls, kliknite na tlačidlo červená farba slová pre viac informácií;

Všetky výrobky majú jeden rok záruka, a ak kvality problém,pošlite späť len,sme vám vrátenie peňazí alebo výmenu nového pre vás.


  • Podpora Wifi alebo Bluetooth: ŽIADNE
  • Materiál: Plastové
  • farba: čierna
  • Názov Značky: PATCHSKY
  • Číslo Modelu: Nabíjačka Napätia Prevodník 12V 5V
  • Package: No
  • Položka Druh: Adaptér
  • Funkcia: Zmeniť 12V 5V ( je To iba prevodník adaptér, Nie je nabíjačka )
Laundry Service 2020-08-26 this item saved my nerves. finaly i can charge my devices on my car. thank you very much! recommend 5/5
Bupaeorvi 2020-09-19 Cool thing, and charging goes and the music on the Mercedes goes. 5/5
CaseytelloTMNT 2020-10-26 Adapter working, I 've been riding with it for a week and I did not find any problems. Connected in Auto to Alpine 9887. Charging goes, in the photo you can see. Now do not constantly disable the phone to charge. Thank you very much!!! 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší