RKAC Auto Podlahové Rohože pre Infiniti FX FX35 FX45 FX30D FX37 FX50 QX70 Príslušenstvo 5D Auto Styling Koberce, Koberce Vložky (2003- )

RKAC Auto Podlahové Rohože pre Infiniti FX FX35 FX45 FX30D FX37 FX50 QX70 Príslušenstvo 5D Auto Styling Koberce, Koberce Vložky (2003- )

SKU: w505

Nový produkt

€49.22 €30.03
Štítky: infinity fx 30, fx35, qx70, koberec, dekor infiniti fx 35, q60 rohož batožinového priestoru, g35, astma, auto rohože, 2d, auto tapet.

Produkt Odporúčame!

Pozornosť! Dobrý deň, môj drahý priateľ. Sme jedným z Čína je najväčší automobilov, dodávok, výrobné podniky, máme dobrý pre-predaj a popredajné služby. Máte nejaké musia mať možnosť nás kontaktovať a my vám pomôžeme. Po prvé, môžeme vyrábať 95% modely áut,Môžeme vám pomôže prispôsobiť. Potom, keď si ju kúpite, musíte mi povedať o váš model auta, a automobilový rok, doľava alebo doprava jednotky (napr. pre BMW F10, 2016 rokov, Vľavo disk). doľava alebo doprava autom, je veľmi dôležité, ak ste si mi povedať, že sme vám zašleme ľavej riadiť auto rohože. a to bude veľmi rýchlu pomoc nás pre potvrdenie vášho auta, model, ak môžete pošlite mi nejaké fotky o vaše auto mimo nás FAQ: Zákazník : prečo auto podlahové rohože sú tak drahé ? predávajúci : sme len predaj vysoko kvalitného materiálu (ochrana životného prostredia a dobré pre zdravie,vodotesný) Zákazník: Mats bude vhodný pre moje auto, alebo nie? predajca : auto podlahové rohože a kufri rohože sú custimization z producet ,prosím, nebojte sa (ako dlho, ako vaše modely áut, aj predaja na našom trhu ) Prosím na vedomie: súbor dobré auto podlahové rohože je závislá na zadnej strane rohože, či s non-slip dizajn( Dobré pre disk), ak robíte drop shipping podnikania, prosím, kontaktujte nás ,sme jeden z Číny najväčší automobilov, dodávok, výrobné podniky , môžeme poskytnúť Č vodoznak obrázky na vás, a tak na.... ,

1. Čo by som mal urobiť, ak rohože dostal som sa nepracuje alebo je chybný? Najprv nás kontaktujte, ak máte akýkoľvek problém, prosím neotvárajte spor, alebo nechať negatívnu spätnú väzbu. 2. Aká dlhá je dodacia lehota? Objednávka bude odoslaná v 2-3 dní (kvôli položka custom fit pre , nie sú tam žiadne zásob tu), ale sledovacie číslo a informácie budú aktualizované neskôr. Pošleme s rôznymi prepravu spôsobom podľa vašu adresu. Dodacia lehota ako belows (Zvyčajný čas), DHL, 4-6 dní. Fedex, 7-9 dní. UPS, 8-10 dní. EMS, 15-20 dní. Do iných krajín, ktoré sú ťažké, aby sa colné odbavenie ako Argentína, Brazília, atď nie je stabilný. Zásielky a Colné otázky Cena nie je vrátane colného dane. avšak niektoré krajiny majú veľmi prísne colnej politiky. Potom budete musieť platiť dane. Prosím pochopenie tohto. Spätná väzba Našom obchode je uistite sa, že ste spokojný zákazník a príjemné nakupovanie s nami. Ak budete spokojní s nákupom a naše celkové služby, prosím, zanechajte nám 5 hviezdičiek spätnú väzbu, a budeme robiť rovnaké pre vás. Ak nie ste spokojní so svojím nákupom v žiadnom prípade, prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. Chápeme, že obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy. Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek pred a po nákupe, sme sa zaviazali k vašej 100% spokojnosti .


 • Položka Hmotnosť: customize fit
 • Plniaci Materiál: Prírodné vlákna
 • Názov Značky: RKAC
 • Podlahové Rohože Typ: Luxus-Surround
 • Položka Priemer: customize fit
 • Špeciálne Funkcie: ochrana životného prostredia a dobré pre zdravie
 • Položka Dĺžka: customize fit
 • Druh Materiálu: Umelá koža
 • Položka Šírka: customize fit
 • Názov Modelu: auto podlahové rohože & kufri mat
 • Položka Druh: Rohože & Koberce
 • Položka Výška: customize fit

Súvisiace produkty

Najpredávanejší